Skontaktuj się z nami

Jeśli masz dodatkowe pytania, chcesz otrzymać ofertę, skorzystaj z poniższych danych kontaktowych lub formularza.

„MAG INSTAL
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp. k.

 

ul. Łopuszańska 30
02-220 Warszawa

tel: 22 846 80 80

tel: 22 846 15 98

fax: wew. 113

info@maginstal.pl

 

NIP 5222879426

REGON: 141343825

KRS: 0000300952

 

numer konta: 50 1140 1977 0000 5820 0200 1001

 

Rok założenia: 2002

Zarząd i dyrekcja firmy

Małgorzata Grabowska

biuro@maginstal.pl

22 846 80 80

Dział handlowy

Aneta Borusiak

aborusiak@maginstal.pl

601 365 386

22 846 80 80 wew. 121

Dariusz Komisarczyk

dkomisarczyk@maginstal.pl

693 782 000

22 846 80 80 wew. 123

Karol Siebers 

ksiebers@maginstal.pl

693 962 000

22 846 80 80 wew. 125

Aldona Kramer

akramer@maginstal.pl

609 858 177

22 846 80 80 wew. 120

Artur Piętka

apietka@maginstal.pl

603 070 043

22 846 80 80 wew. 124

Emilia Wiszowata – Szpetmańska

ewiszowata@maginstal.pl

501 058 892

22 846 80 80 wew. 122

 

Logistyka

Radosław Pluta

magazyn@maginstal.pl

22 846 80 80 wew. 112

Dział projektowy

mgr inż. Justyna Wciślińska

Projektant

jwcislinska@maginstal.pl

504 169 848

22 846 80 80 wew. 115

mgr inż. Bartłomiej Uściński

Projektant

buscinski@maginstal.pl

693 193 835

22 846 80 80 wew. 116

mgr inż. Barbara Nowakowska

Projektant

bnowakowska@maginstal.pl

501 058 874

22 846 80 80 wew. 118

mgr inż. Tadeusz Warych

Projektant

twarych@maginstal.pl

501 058 932

22 846 80 80 wew. 110

mgr inż. Magdalena Suchowierska

Asystent

msuchowierska@maginstal.pl

 22 846 80 80 wew. 117

mgr inż. Justyna Kors

Asystent

jkors@maginstal.pl

 22 846 80 80 wew. 117

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby
pn – pt 7.00 – 16.00

Napisz do nas