Skontaktuj się z nami

Jeśli masz dodatkowe pytania, chcesz otrzymać ofertę, skorzystaj z poniższych danych kontaktowych lub formularza.

„MAG INSTAL
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Sp. k.

ul. Łopuszańska 37
02-220 Warszawa

tel: 22 846 80 80

info@maginstal.pl

NIP 5222879426

REGON: 141343825

KRS: 0000300952

numer konta: 50 1140 1977 0000 5820 0200 1001

Rok założenia: 2002

Zarząd i dyrekcja firmy

Małgorzata Grabowska

biuro@maginstal.pl

22 846 80 80

Dział handlowy

Aneta Borusiak

aborusiak@maginstal.pl

601 365 386

22 846 80 80 wew. 701

Dariusz Komisarczyk

dkomisarczyk@maginstal.pl

693 782 000

22 846 80 80

Karol Siebers 

ksiebers@maginstal.pl

693 962 000

22 846 80 80 wew. 703

Aldona Kramer

akramer@maginstal.pl

609 858 177

22 846 80 80 wew. 702

Artur Piętka

apietka@maginstal.pl

603 070 043

22 846 80 80

Jakub Zawadka

jzawadka@maginstal.pl

22 846 80 80 wew. 801

514 411 916

Radosław Pluta

magazyn@maginstal.pl

22 846 80 80 wew. 600

Dział projektowy

mgr inż. Justyna Wciślińska

Projektant

jwcislinska@maginstal.pl

22 846 80 80 wew. 801

504 169 848

mgr inż. Bartłomiej Uściński

Projektant

buscinski@maginstal.pl

22 846 80 80 wew. 802

693 193 835

mgr inż. Barbara Nowakowska

Projektant

bnowakowska@maginstal.pl

501 058 874

22 846 80 80

mgr inż. Tadeusz Warych

Projektant

twarych@maginstal.pl

22 846 80 80 wew. 802

501 058 932

mgr inż. Sylwia Walenda

Asystent

swalenda@maginstal.pl

513 989 210

22 846 80 80 wew. 802

mgr inż. Sylwia Urbańczuk

Asystent

surbanczuk@maginstal.pl

22 846 80 80 wew. 801

513 989 270

mgr inż. Karolina Och

Asystent

koch@maginstal.pl

577 750 097

mgr inż. Joanna Chodunaj

Asystent

jchodunaj@maginstal.pl

22 846 80 80 wew. 801

577 604 805

mgr inż. Ewa Mucek

Asystent

emucek@maginstal.pl

22 846 80 80 wew. 802

mgr inż. Joanna Brodzik

Asystent

jbrodzik@maginstal.pl

22 846 80 80 wew. 802

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby
pn – pt 7.00 – 16.00

Napisz do nas